O naszej wypożyczalni aut

Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie jest już od ponad 7 lat na rynku. Oferujemy usługi na wysokim poziomie z zakresu wynajem aut. Warszawa i Modlin to obszar działalności naszej firmy.

Posiadamy trzy punkty, w których mogą Państwo odebrać lub zwrócić wypożyczony pojazd – w Warszawie-Młocinach, na lotnisku Warszawa - Chopina i lotnisku Warszawa - Modlin. Wypożyczalnia samochodów pobiera dodatkowe opłaty za wydanie lub zwrot dokonany na Młocinach lub lotnisku Chopina. Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Modlin jest miejscem, w którym nie pobieramy wyżej wymienionych opłat. We wszystkich punktach (Wypożyczalnia samochodów Warszawa – Lotnisko Modlin, Wypożyczalnia samochodów Warszawa – Lotnisko Chopina oraz Wypożyczalnia aut Warszawa – Młociny) możliwy jest wynajem krótkoterminowy – Warszawa to miasto rozwijające się biznesowo.

W ofercie firmy znajdują się również liczne dodatki, ułatwiające korzystanie z pojazdu i wzbogacające wynajem samochodów. Warszawa to miasto wciąż rozwijające swoją infrastrukturę, dlatego za niewielką opłatą mogą Państwo wypożyczyć nawigację GPS. W naszej ofercie znajdują się również różne rodzaje fotelików dla dzieci – posiadamy foteliki z grupy A, B i C, a także podkładki do 18 kg. Dzięki temu podróżowanie z małymi pociechami – niezależnie od ich wieku – nie oznacza konieczności rezygnowania z wynajęcia samochodu; Warszawa to stolica Polski i miasto pełne ważnych miejsc oraz zabytków, dlatego weekendowa wycieczka z rodziną, korzystając z wygody jaką daje wynajem auta, jest bardzo dobrym pomysłem. Wśród dodatków do wynajmu samochodu oferowanych przez naszą firmę znajduje się także czyszczenie pojazdu oraz możliwość prowadzenia przez dodatkowego kierowcy. Wartościową opcją jest także możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o zniesienie udziału własnego w szkodzie. Ewentualne uszkodzenie pojazdu w kolizji czy wypadku to nieprzyjemny moment podczas wypożyczenia samochodu – Warszawa jest zaś dużym miastem, w którym stosunkowo nietrudno o tego typu sytuację na drodze.

W naszej ofercie znajdują się samochody różnej klasy, o zróżnicowanych rozmiarach i parametrach – dzięki temu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw potrzebom różnych klientów. Osoby poszukujące niewielkiego, mało spalającego samochodu do wypożyczenia w stosunkowo niedużej cenie z pewnością zainteresują się dostępnymi w naszej wypożyczalni Hyundai i20. Hyundai i20 to wygodny samochód, którego zwrotność i nieduże rozmiary znacząco ułatwiają poruszanie się po warszawskich ulicach oraz parkingach. Z większych samochodów osobowych posiadamy w swojej ofercie Hyundai i30 oraz Peugeot 308 , a także popularny model Seata – Leon w wersji kombi. Są to auta osobowe o podobnej charakterystyce, posiadające duży bagażnik i sporo miejsca w środku – co umożliwia wygodne i bezpieczne podróżowanie z kilkoma przyjaciółmi, współpracownikami lub rodziną. W ofercie naszej wypożyczalni znajduje się również Hyundai Tuscon – samochód terenowy klasy SUV- w automatycznej skrzyni biegów.

Szeroka oferta samochodów i dodatkowych rozszerzeń stanowi niezwykle atrakcyjną opcję dla turystów, a także osób odwiedzających Warszawę służbowo. Nie bez zbaczenia jest tu również dogodne usytuowanie punktów wydania/zwrotu pojazdu – wystarczy kilka kroków od lotniska Chopina czy lotniska Modlin, aby ujrzeć tabliczki „Rent a car Warszawa”, oznaczające wynajem samochodu. Należy wspomnieć także o atrakcyjnych cenach zarówno samego wynajmu, jak i opcji dodatkowych – przykładowo wypożyczenie Hyundai i20 wiąże się z kosztem zaledwie 109 zł/dobę przy wynajmie auta na 14 dni. Z tego względu osobom planujące podróż do Warszawy polecamy zapoznanie się z naszą ofertą.